De clubkampioenen van Schaakvereniging Caissa.
Tot en met het seizoen 2001-2002 werd er gespeeld in een lange competitie van september t/m mei. Sindsdien wordt er gespeeld in een A-turnus t/m januari en een B-turnus t/m mei. Uiteindelijk wordt het clubkampioenschap beslist in een match over twee partijen. De vetgedrukte namen in onderstaande lijst zijn de winnaars van de kampioenschapsmatch.

 

Seizoen 1e 2e 3e eindstand
2016-2017 A Arno Bezemer Michael Wunnink Alje Hovenga Winter 16-17 A
B Alje Hovenga Arno Bezemer Paul Hummel Winter 16-17 B
2015-2016 A Arno Bezemer Michael Wunnink Paul Schipper Winter 15-16 A
B Eelke Wiersma Gertjan van der Hoeven Arno Bezemer Winter 15-16 B
2014-2015 A Jasel Lopez Marc Overeem Eelke Wiersma Winter 14-15 A
B Michael Wunnink Piet van der Weide Jasel Lopez Winter 14-15 B
2013-2014 A Arno Bezemer Marc Overeem Rik Salomons Winter 13-14 A
B Marc Overeem Piet van der Weide Enrico Vroombout Winter 13-14 B
2012-2013 A Arno Bezemer Karel van der Weide Marc Overeem Winter 12-13 A
B Arno Bezemer Dennis Breuker Jack Blanchard Winter 12-13 B
2011-2012 A Jack Blanchard Alje Hovenga Hugo van Hengel Winter 11-12 A
B Eelke Wiersma Peter Doggers Karel van der Weide Winter 11-12 B
2010-2011 A Marc Overeem Arno Bezemer Henk-Jan Visser Winter 10-11 A
B Arno Bezemer Robert Kikkert Michaël Wunnink Winter 10-11 B
2009-2010 A Michaël Wunnink Ivo Timmermans Albert Riemens Winter 09-10 A
B Arno Bezemer Piet van der Weide Alje Hovenga Winter 09-10 B
2008-2009 A Arno Bezemer Hugo van Hengel Paul Schipper Winter 08-09 A
B Paul Schipper Michel Kahn Hugo van Hengel Winter 08-09 B
2007-2008 A Niek Narings Enrico Vroombout Paul Schipper Winter 07-08 A
B Enrico Vroombout Michel Kahn Paul Schipper Winter 07-08 B
2006-2007 A Martijn van Maanen Hugo van Hengel Arno Bezemer Winter 06-07 A
B Dennis Breuker Niek Narings Tom Spits Winter 06-07 B
2005-2006 A Robert Kikkert Michaël Wunnink Arno Bezemer Winter 05-06 A
B Robert Kikkert Arno Bezemer Niek Narings Winter 05-06 B
2004-2005 A Michaël Wunnink Hugo van Hengel Aldo van de Woestijne Winter 04-05 A
B Michaël Wunnink Niek Narings Tom Spits Winter 04-05 B
2003-2004 A Micha Leuw Niek Narings Hugo van Hengel Winter 03-04 A
B Micha Leuw Albert Riemens Niek Narings Winter 03-04 B
2002-2003 A Niek Narings Michaël Wunnink Albert Riemens Winter 02-03 A
B Michaël Wunnink Niek Narings Hugo van Hengel Winter 02-03 B
2001-2002 Micha Leuw Hugo van Hengel Michaël Wunnink Winter 01-02
2000-2001 Niek Narings Michel Kahn Michaël Wunnink Winter 00-01
1999-2000 Micha Leuw Hans de Vilder Jaap Spreeuw Winter 99-00
1998-1999 Niek Narings Robert Kikkert Avni Sula Winter 98-99
1997-1998 Michaël Wunnink Jaap Spreeuw Micha Leuw
1996-1997 Aran Köhler Karel van der Weide Michaël Wunnink
1995-1996 Karel van der Weide Micha Leuw Addy Lont
1994-1995 Aran Köhler Karel van der Weide Robbert van het Kaar
1993-1994 Karel van der Weide Marc Overeem Aran Köhler
1992-1993 Jaap Spreeuw Robbert van het Kaar Micha Leuw
1991-1992 Aran Köhler Rik Lith Micha Leuw
1990-1991 Aran Köhler Guido Royakkers Robbert van het Kaar
1989-1990 Aran Köhler Robbert van het Kaar Guido Royakkers
1988-1989 Van het Kaar Royakkers Sterrenburg
1987-1988 Lith Royakkers Van het Kaar
1986-1987 Van het Kaar Leuw Nielen
1985-1986 Wildschut De Vos, S. Van Steenis
1984-1985 Van het Kaar De l’Ecluse Wildschut
1983-1984 Ignacia Van het Kaar De Vos, C.
1982-1983 Ignacia De l’Ecluse Petersma
1981-1982 Ignacia Van het Kaar Leijen
1980-1981 Ignacia Petersma Nielen
1979-1980 Ignacia Pijpers Petersma
1978-1979 Ignacia Roos Pijpers
1977-1978 Roos Broersen Ignacia
1976-1977 Broersen Nusink, k Roos
1975-1976 Broersen Harish Sewrajsingh
1974-1975 Sewrajsingh Van Gijzen Nusink, A.
1973-1974 Sewrajsingh Van Hulst Van Gijzen
1972-1973 Sewrajsingh Eijgenbrood jr. Swart
1971-1972 Eijgenbrood jr. Arp Sewrajsingh
1970-1971 Swart Eijgenbrood jr. Van ‘t Riet
1969-1970 Vlasbloem Sewrajsingh Eijgenbrood jr.
1968-1969 Vonk De Beus Van der Spek
1967-1968 Van der Spek Vonk Van ‘t Riet
1966-1967 Eijgenbrood Vonk Ferwerda
1965-1966 Van der Vos Van der Spek Van ‘t Riet
1964-1965 Schippers Pam Pomp
1963-1964 Schippers Van ‘t Riet Van Steden
1962-1963 Veer Vonk Van ‘t Riet
1961-1962 Van ‘t Riet Vonk Ferwerda
1960-1961 Zuidema Vonk Ferwerda
1959-1960 Zuidema De Graaf Ferwerda
1958-1959 Barendregt Broersma Van Steden
1957-1958 Barendregt Van Steden Broersma
1956-1957 Goldschmeding Baas De Graaf
1955-1956 Baas De Graaf Goldschmeding
1954-1955 Brobbel Jonkers Couprie
1953-1954 Broersma Brobbel Schensema

 

 

 

Eeuwige ranglijst Clubkampioenschap Caissa

Clubkampioenen Aantal Jaren
Oscar Ignacia 6 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984
Aran Köhler 5 1990, 1991, 1992, 1995, 1997
Arno Bezemer 5 2009, 2011, 2013, 2014, 2017
Michaël Wunnink 4 1998, 2003, 2005, 2010
Robbert van het Kaar 3 1985, 1987, 1989
Sewrajsingh 3 1973, 1974, 1975
Niek Narings 3 1999, 2001, 2008
Micha Leuw 3 2000, 2002, 2004
Broersen 2 1976, 1977
Barendregt 2 1958, 1959
Schippers 2 1964, 1965
Karel van der Weide 2 1994, 1996
Zuidema 2 1960, 1961
Veer 1 1963
Van der Spek 1 1968
Broersma 1 1954
Lith 1 1988
Eijgenbrood 1 1967
Martijn van Maanen 1 2007
Vonk 1 1969
Baas 1 1956
Swart 1 1971
Brobbel 1 1955
Van der Vos 1 1966
Jaap Spreeuw 1 1993
Van ‘t Riet 1 1962
Wildschut 1 1986
Vlasbloem 1 1970
Eijgenbrood jr. 1 1972
Goldschmeding 1 1957
Jack Blanchard 1 2012
Robert Kikkert 1 2006
Roos 1 1978
Jasel Lopez 1 2015
Eelke Wiersma 1 2016